"OD POČETKA JE BILA U PITANJU OBOJENA REVOLUCIJA" Vučić o zahtevima blokadera: Sad pošto USAID ne može više da ih plaća, sad će ići NED
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić tokom svog boravka u Emiratima osvrnuo se i na zahteve blokadera.
Foto: Tanjug/Rade Prelić
- Jasno je bilo od početka o čemu se radi, da je u pitanju obojena revolucija, spolja plaćena i organizovana. Sad pošto USAID ne može više da plaća, sad će ići NED i još neke druge. Sad će preko njih da ih plaćaju. Samo u Srbiji će da se bave politikom. Do u detalje pratimo kako se obojena revolucija odigrava, i znamo da nemaju više šansu. Sad traže skidanje mog imuniteta, ja se nisam ni pozvao na imunitet. To je kad nemaju pojma sa životom. Nisu hteli da uče, već su hteli da blokiraju one koji žele da uče. Molim te mlade ljude da sednu i uče, da se ne blamiraju više. Proći će i taj 28. - rekao je Vučić.
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)