LJILJANA SMAJLOVIĆ: "Protiv Vučića i Trampa se vodi ista kampanja, iz istog priručnika!"

Новости онлине

22. 05. 2025. u 13:07

LjILjANA Smajlović novinarka rekla je da se protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Amerike Donalda Trampa vodi ista kampanja iz istog priručnika.

ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ: Против Вучића и Трампа се води иста кампања, из истог приручника!

Foto: Tanjug/Tanjug/AP Photo/Julia Nikhinson

- Evo, upravo sada počinje jedna pobuna protiv Trampa. Vi apsolutno vidite da je iz istog priručnika i ovde, tu se kaže 'stvarajte utisak da se dešava stotine malih protesta i da je zapravo reč o jednom velikom protestu koji se non-stop dešava, pravite razne aktivnosti gradeći momentum, optužujte Trampa za sve što se desi - ako padnu akcije na berzi, Tramp je kriv. Ako dete umre od malih boginja - Tramp je kriv'. To su vrlo slične stvari kao kod nas! - rekla je ona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)