VUČIĆ: Gotovo je sa obojenom revolucijom, gotovi su!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se nakon sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.
Foto: Printskrin TV Pink
- Suviše sam ozbiljan čovek, ne bih vam nikad izgovorio da je kraj. Jedina mogućnost za obojenu revoluciju je da mene ubiju. Drugačiji način da je provedu ne postoji. I to vama na najotovoreniji način govorim, gotovo je sa obojenom revolucijom, gotovi su. Jer je narod shvatio ko je finansirao, za čije potrebe i kako i zašto je trebalo da odustanemo od Republike Srpske, kako i zašto je naš narod na KiM trebalo da ostane bez naše podrške - rekao je Vučić.
Preporučujemo
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (2)