TEPIĆEVA SAD ŠALJE I MAJKU NA PROTESTE: Opozicija nadmašila samu sebe (VIDEO)
MAJKA Đilasovog saborca Marinike Tepić došla je u Pančevo da podrži proteste koje predvodi upravo njena ćerka.
Foto: Printscreen
Na pitanje gde joj je ćerka i zašto nije u Pančevu, budući da je Pančevka, odgovorila je:
- Ja gledam ovi isti kao i u Novom Sadu, tamo je u Skupštini opšta frka. Ne može da bude u Pančevu, ako je tamo, tamo je centar. Tačno je da je Pančevka - zaključila je na kraju.
Pogledajte video:
Dakle, gospođa Tepić je pretpostavljala da joj se građani Pančeva neće pridružiti u njenoj hajci i učestvovanju u pokušajima rušenja sopstvene države zarad skupljanja jeftinih političkih poena, pa je rešila da ipak ode za Novi Sad i tamo nastavi započeto divljanje.
MIR VEĆ U MARTU, UKRAJINA IDE NA IZBORE I REFERENDUM? Rojters ekskluzivno objavio detalje mirovnog sporazuma, ali jedna stvar koči sve
AMERIČKI i ukrajinski pregovarači razgovarali su o ambicioznom cilju da Rusija i Ukrajina postignu mirovni sporazum do marta, iako je taj rok verovatno nerealan zbog nedostatka dogovora o ključnom pitanju teritorije, prema rečima tri izvora upoznata sa razgovorima, ekskluzivno je objavio Rojters.
06. 02. 2026. u 22:55
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (21)