MAŠTAJU O MRTVOM PREDSEDNIKU: Pucaj, Šolače, j***š Vučića - urednik “Danasa” objavio skandaloznu pesmu

Novosti online

29. 08. 2024. u 13:43

DRAGOLjUB Draža Petrović u "Danasu", čiji je glavni urednik, a koji je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, napisao je i objavio pesmu čiji je autor, tobože, sam predsednik Aleksandar Vučić.

МАШТАЈУ О МРТВОМ ПРЕДСЕДНИКУ: Пуцај, Шолаче, ј***ш Вучића - уредник “Данаса” објавио скандалозну песму

Foto: Printskrin

Petrović je u svojoj imbecilnoj pesmi na kraju i opsovao Vučića, ali najskandalozniji je naslov “Pucaj, Šolače!” koji, ma koliko imbecilna pesma bila, odražava mračne želje Šolakove medijske mašinerije, koje se svode na prizor mrtvog Vučića.

Foto: Printskrin "Danas"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (17)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?