KO TRAŽI OBJAŠNJENJA OD SRBA NJEMU ŠIPTARI SASTAVLJAJU PITANJA: Vulin odgovorio predsedniku Crne Gore Milatoviću
ALEKSANDAR Vulin reagovao je na navode crnogorskog predsednika Jakova Milatovića koji je kazao da je izjava predsednika Vučića o ministarki evropskih poslova Crne Gore Maidi Gorčević bila "neprimerena", kao i da Andrija Mandić i Milan Knežević treba da odgovore šta su radili na vojnoj vežbi Vojske Srbije na Pešteru.
Foto Ministarstvo odbrane
- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije rekao ništa loše, a posebno nije pogrešio, ministar Maida Gorčević jeste ustreptalo glasala za prijem takozvanog Kosova u Savet Evrope. Njeno oduševljenje se nije dalo sakriti i ne sumnjam da će stranci koji odlučuju o Crnoj Gori umeti da cene takav entuzijazam. Da je drugačije, valjda bi Srbi bili u Vladi Crne Gore, a i rezultati popisa stanovništva bi se objavili do sada. A, predsednik Crne Gore Milatović ne treba da traži objašnjenje zašto su Srbi Mandić i Knežević došli na vežbu Vojske Srbije, već da im zahvali što jačaju veze Crne Gore sa maticom, najvećom i najslobodnijom nacijom na Balkanu. Ako neće Montenegrini u ime Crne Gore, neka to rade Srbi. Ko traži objašnjenja od Srba njemu Šiptari sastavljaju pitanja - poručio je Aleksandar Vulin.
BONUS VIDEO: OKRŠAJ ALEKSIĆA I MARINIKE - Ovako se Đilasova koalicija raspala za 92 sekunde u prenosu uživo
Preporučujemo
OD NjE STARIJI 20 GODINA: Ova poznata dama je supruga Mikija Manojlovića (FOTO)
01. 04. 2024. u 09:36
TAJNE "BOLjEG ŽIVOTA": Brena odbila ulogu, a za Lauša je pisan OVAJ lik
01. 04. 2024. u 09:00
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)