ORLIĆ: Program bivšeg režima svodi se na krvavu glavu Aleksandra Vučića
VLADIMIR Orlić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, ponovio je u svom saopštenju da jedino što bivši režim želi jeste krvava glava Aleksandra Vučića.
Foto: Printskrin
Sve želje i planovi, kompletan program bivšeg režima i čitava njihova ponuda Srbiji svode se danas na samo jedno: krvavu glavu Aleksandra Vučića.
Takvom su slikom, kao svojom glavnom porukom, tajkunski „mediji“ danas progovorili o demokratiji u Srbiji – da nam dočaraju kako bi to izgledala njihova „demokratija“, sa krvavim glavama? Ili da nas podsete: da su sebi u bestijalnom kidisanju na Aleksandra Vučića i pustošećom mržnjom prema jednom čoveku i njegovoj porodici - dozvolili baš sve, prešavši uveliko i granicu želje za fizičkim uništenjem? Znali smo to već, i jedno i drugo. Ali uvek na novi stepenik beščašća i beskrupuloznosti su spremni da zagaze najgori od najgorih, koji se danas, cinično i podlo, kriju iza parole „protiv nasilja“. Krvava glava predsednika Srbije predstavlja njihov „nenasilni“ metod da se dokopaju fotelja, državne kase i prilike za još jedan krug nekontrolisane pljačke? Stvarno?
Bes i frustraciju zbog toga što Aleksandra Vučića ne mogu da pobede nikada i nigde, što im je ubedljivo pokazao, ponovo, i na nedavno održanim izborima – rešili su Šolak, Đilas i njima servilna političko–medijska bulumenta tajkunskih poslušnika da leče sirovim nasiljem, nepatvorenim zlom, prizivanjem nesreće i krvi. Ako je i od njih – mnogo je.
Srbija njihovu mržnju, bezumlje, njihov mrak, morbidnost i agresiju apsolutno - neće. Sliku krvave glave Aleksandra Vučića neka pošalju Đilas i njegovi satrapi kao prilog sledećeg pisma koje upute svojim prijateljima iz PES, Šideru, Šenehu, onoj trojici anonimusa iz EP i Bundestaga, ili na bilo koju drugu od adresa na kojim od izbora do danas svakodnevno pljuju i kleveću sopstvenu državu: tek da im svima pokažu kako to tačno zamišljaju svoju demokratiju i vladavinu prava, u šta bi tačno želeli da pretvore Srbiju samo da se dočepaju vlasti. Čisto da vidimo da li i njihovi strani partneri dele istu „viziju“.
A narodu u Srbiji je odavno jasno sve. Baš zato Srbija stoji složno i snažno uz predsednika Aleksandra Vučića, sa njim čuva život, normalnost, mir i dobru budućnost za sve koji joj pripadaju. Tu Srbiju neće moći da pobede ni ovdašnji tajkuni, ni njihovi strani mentori – nikada. Neka to slobodno shvate kao obećanje.
BONUS VIDEO: ORLIĆ - Svi ovi ljudi stoje uz Srbiju i predsednika
Preporučujemo
VUČIĆ SA HILOM: Detalji razgovora srpskog predsednika i američkog ambasadora (FOTO)
11. 01. 2024. u 11:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (22)