PERO ANTIĆ PODRŽAO SNS: Slavni košarkaš dao potpis listi „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane” (FOTO)
KOŠARKAŠKA legenda Pero Antić danas je u prostorijama SNS-a svojim potpisom podržao listu „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane”.
Foto Novosti
Pero Antić je tri puta osvajao Evroligu, dva puta sa Olimpijakosom i jednom sa Fenerbahčeom.

Dve sezone je igrao u NBA ligi u timu Atlanta hoksa, a igrao je i u KK Crvena zvezda.


Preporučujemo
"ZAŠTO ME, SINE, OSTAVI?" Bolna čitulja Kodićeve majke: "Šta će pusta majka bez tebe?"
01. 11. 2023. u 08:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)