POVODOM POGIBIJE SRBA U BANJSKOJ: Proglašena trodnevna žalost u srpskim sredinama na KiM
SRPSKA lista saopštila je jutros da se 26, 27. i 28. septembar proglašavaju danima žalosti u srpskim sredinama na teritoriji Kosova i Metohije, povodom pogibije naših sugrađana u tragičnim događajima u Banjskoj u opštini Zvečan.
Foto: D. Z.
- Otkazaće se svi događaji zabavnog karaktera u organizaciji organa lokalnih samouprava i institucija. Zastave Republike Srbije na svim institucijama biće spuštene na pola koplja - navode iz Srpske liste, izražavajući saučešće porodicama stradalih, a povređenima su poželelili brz oporavak.
BONUS VIDEO: BLINDIRANA VOZILA I DUGE CEVI NA PRILAZU BANjSKOJ: Kurtijevi specijalci pretresaju srpska vozila
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)