MONSTRUOZNO: Albanski reper veliča teroristu koji je ranio srpsko dete
NEMAČKI reper albanskog porekla „mozzik“ pružio je na Instagramu podršku teroristi koji je pucao juče na Stefana Stojanovića (11) i njegovog rođaka Miloša Stojanovića (21) na Kosovu i Metohiji
Foto: Printskrin Instagram/ilustracija
On je na Instagramu objavio fotografiju teroriste i napisao da on "nije kriminalac".
Foto: Printskrin Instagram
Podsećamo, osumnjičeni za jučerašnji oružani napada na srpskog dečaka (11) i dvadesetjednogodišnjeg mladića u Gotovuši kod Štrpca je Azem Kurtaj (33).
Radi se o pripadniku tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga i sinu poginulog teroriste tzv. OVK Danuša Kurtaja.
Danuš Kurtaj je stupio među teroriste 1998. godine na području Kačanika, a nastradao je sledeće godine tokom NATO bombardovanja, pišu albanski mediji.
Podsetimo, Stefan (11) i Miloš Stojanović (21) ranjeni su juče u Gotovuši. Na njih je ovaj Albanac otvorio vatru iz kola u pokretu, kada su nosili badnjak.
Njima je prvo pružena lekarska pomoć u obližnjem Domu zdravlja, a onda su upućeni na odeljenje hirurgije u Gračanici.
Preporučujemo
NAJPOTRESNIJI SNIMAK UOČI BOŽIĆA: Cela Srbija je plakala zbog malog Stefana (VIDEO)
07. 01. 2023. u 13:19
RANjENI MLADIĆI SU DOBRO I OPORAVLjAJU SE: Jutro nakon napada na srpske dečake u Štrpcu
07. 01. 2023. u 09:03
BOG SAČUVAO SRBE NA BADNjI DAN: Stefan i Miloš van životne opasnosti (FOTO)
06. 01. 2023. u 19:00
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (4)