NASTAVLJA SE TEROR: Srbin uhapšen na Jarinju zbog navodnog ratnog zločina
DRŽAVLjANIN Srbije uhapšen je na administrativnom prelazu Jarinje pod sumnjom da je počinio krivično delo „ratni zločin protiv civilnog stanovništva“, javlja Koha.
Ilustracija policija Foto I. Radulović
Kako je saopšteno iz tzv. Kosovske policije, on je uhapšen juče po nalogu suda.
- Dana 8. decembra 2021. godine na osnovu naredbe suda uhapšen je državljanin Srbije zbog sumnje da je umešan u krivično delo ratni zločin protiv civilnog stanovništva. Odlukom tužioca osumnjičenom je određeno zadržavanje - navodi se u saopštenju.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (3)