OVO JE RAZLOG HAPŠENJA: Evo zbog čega je "pao" sudija u Kraljevu
KAKO Novosti saznaju pripadnici UKP u saradnji sa Tužilaštvom za organizovani kriminal priveli su predsednicu Prekršajnog suda u Kraljevu.
Foto: MUP
Sa njom su uhapšene još četiri osobe, za koje se sumnja da su su posredovale u davanju poklona u novcu ili su novac predavali sudiji da bi ona u svojim ili u predmetima drugih sudija protivzakonito donosila odluke koje su pogodovale okrivljenima.
Na teret joj se stavlja primanje mita.
Preporučujemo
PAO VISOKI MILOV FUNKCIONER: Privedeno 11 osoba zbog korupcije u morskom dobru
16. 02. 2021. u 15:52
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (2)