OBRT U SLUČAJU NESREĆE U RAKOVICI: Mašinovođa nije iskočio iz voza - suvozač ispao iz kamiona
RANIJE danas beogradski mediji su objavili da je u Rakovici mašinovođa iskočio iz teretnog voza u punoj brzini.
Foto. Printskrin
Međutim, redakcija Novosti je došla do saznanja da se nesreća ipak nije dogodila na pruzi, kako je pisano, već da je nesrećni čovek ispao iz kamiona na kolovoz. Nesreća se dogodila kod nadvožnjaka na ulazu u tunel Straževica.
Kako saznajemo, on je bio suvozač u kamionu.
Muškarac je prevezen u Urgentni centar na dalje zbrinjavanje.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U TEMERINU: Teretno vozilo udarilo ženu na biciklu, stradala na licu mesta!
03. 12. 2020. u 11:11
BOBA NIJE PREŽIVELA UDAR VOZA: Ovo je devojka koja je nastradala danas kod Subotice
02. 12. 2020. u 22:34
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)