DOLAZI NAM STRAŠNI TREĆI TALAS: Doktor Tiodorović zamolio ljude da izdrže još 10 do 14 dana
LEKARI i epidemiolozi nekoliko puta do sada upozorili su da je u Srbiji sve veći broj građana koji su se zarazili korona virusom čak i nakon primanja druge doze vakcine.
Foto: Printscreen/TV Prva
Tim povodom oglasio se i doktor Branislav Tiodorović, koji je objasnio još koliko dugo ćemo morati da izdržimo pooštrene epidemiološke mere.
- Jedini način da se izborimo sa pandemijom jeste da što pre sprovedemo sveobuhvatnu vakcinaciju, zaključio je doktor i dodao: Izdržimo tih 10-14 dana sa merama i molim sve ljude... Ako izdržimo, prestići ćemo ovaj strašni treći talas koji dolazi - rekao je dr Tiodorović.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
EPIDEMIJA U SRPSKIM SREDINAMA NA KIM: Polovina pacijenata na kiseoniku
18. 03. 2021. u 16:28
LOŠA EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA NA TERITORIJI KRALjEVA: Još 156 novozaraženih
18. 03. 2021. u 16:07
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (1)