STANJE GENERALA LAZAREVIĆA STABILNO: Oglasili se iz Kliničkog centra Niš
GENERAL Vladimir Lazarević (72) se nakon prijema danas u Univerzitetski klinički centar u Nišu zbog moždanog udara, oseća dobro.
Foto: N.Fifić
On je, kako se nezvanično saznaje, pod budnim okom konzilijuma lekara koji vode dvadesetčetvoročasovnu brigu o njemu.
- Stabilan je. Vitalni parametri mu se nisu pogoršavali u odnosu na momenat kada je primljen - saopšteno nam je večeras iz UKC Niš.
General Lazarević bio je komandant Prištinskog korpusa u vreme sukoba na Kosovu i Metohiji, a nakon toga komandant Treće armijske oblasti Vojske Jugoslavije.
Haškom tribunalu se dobrovoljno predao 2003, posle podizanja optužnice protiv njega, a 2009. je osuđen na 15 godia zatvora pa je to preinačeno na 14 godina.
Na slobodu je pušten 2015, posle odluženja dve trećine kazne.
(Kurir)
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (4)