PRE MESEC DANA JE OSVOJIO TROFEJ: Srbin je preskočio turnire na betonu
LASLO Đere i Marijano Navone će se sastati u prvom kolu Bukurešta
FOTO: Tanjug/AP
Srpski teniser je bio u fantastičnoj formi, pre mesec dana je osvojio turnir u Santijagu savladavši u finalu Sebastijana Baeza.
Ipak, Laci od tada nije odigrao nijedan meč, rešio je da preskoči turnire na betonu i u potpunosti se pripremi za sezonu na šljaci.
Srbin voli da igra na ovoj podlozi i daće sve od sebe da u narednom periodu stigne do još jednog trofeja.
Njegpv današnji protivnik takođe voli da se nadmeće na šljaci i ne sumnjamo da nas očekuje interesantan susret.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
BARAĆEVI PULENI MORAJU BOLjE: Mega ima kvalitet za plej-of
30. 03. 2025. u 09:40
OVO SE "CRNO-BELIMA" NIJE DESILO NIKAD U ISTORIJI: Ceo mesec bez postignutog gola
30. 03. 2025. u 12:07
Rusija dobila nove sjajne vesti iz Srbije! Rusi ovo nisu mogli ni da sanjaju
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2026. u 15:06
Za Hrvate je četnik, za Srbe ustaša! Sina su mu ubili u Beogradu, preživeo je rak, a danas kao beskućnik skuplja flaše po kontejnerima
ČUDNI su putevi gospodnji!
22. 04. 2026. u 11:39 >> 11:49
Obrt o kome bruji ceo svet! Novak Đoković najavio katastrofu, a onda jednim potezom sludeo "neverne Tome"
ŠTA se dešava sa Novakom Đokovićem?
22. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
Komentari (0)