AMERIKANAC POLAKO ULAZI U RITAM: Embid je odigrao dve utakmice!

М.М.

18. 11. 2024. u 10:50

MAJAMI će u noći između ponedeljka i utorka dočekati Filadelfiju, a mi vam predlažemo jednog igrača gostujućeg tima.

АМЕРИКАНАЦ ПОЛАКО УЛАЗИ У РИТАМ: Ембид је одиграо две утакмице!

FOTO: Tanjug/AP

Seventisiksersi uopšte ne izgledaju dobro na terenu, upisali su samo dve pobede uz deset poraza i nalaze se na dnu tabele.

Embid se konačno vratio na teren, odigrao je dve utakmice i polako ulazi u takmičarski ritam.

U porazu svog tima od Orlanda je ubacio 20 poena za 33 minuta na terenu, procenti iz igre mu nisu bili na zavidnom nivou, ali ne sumnjamo da će već večeras biti bolji.

Filadelfija bez Džoela nema čemu da se nada, jer je upravo Amerikanac godinama bio alfa i omega ove ekipe.

Verujemo da će večeras prebaciti granicu.

NAŠ TIP: Embid +24,5 (kvota 1,91)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA JE BESNA! Ne može da veruje šta je doživela, a Ukrajina - oduševljena!

RUSIJA JE BESNA! Ne može da veruje šta je doživela, a Ukrajina - oduševljena!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz "najvažnije sporedne stvari na svetu", fudbala, u kome već četiri godine važi apsolutna zabrana za učešće ruskih ekipa, kako klupskih, tako i reprezentativnih.

03. 02. 2026. u 19:55

Komentari (0)

PRAZNIČNA ČAROLIJA ZA „DECU U SRCU“: Paketići Fondacije Mozzart stigli u Aranđelovac