ABA TIP: Obe ekipe vole da igraju u ubrzanom ritmu!
KOŠARKAŠI Budućnosti će se u sedmom kolu ABA lige sastati sa Megom.
FOTO: KK Budućnost/Filip Roganović/ABA liga
Podgoričani su u prošlom kolu regionalnog šampionata savladali Cedevita Olimpiju rezultatom 71:91, ali su nakon toga pretrpeli poraz od Hapoela na evrosceni.
Izabranici Andreja Žakelja nisu uspeli da pruže jači otpor izraelskom predstavniku, konačan rezultat glasio je 92:72.
Najefikasniji u poraženom tabiru bili su Sulajmon i Rajt sa po 13 pogodaka, dok je Jogi Ferel dodao 11.
Puleni Marka Baraća nisu uspeli da izađu na kraj sa rapsoloženom Igokeom, ekipa iz Aleksandrovca je slavila u Beogradu rezultatom 64:73.
Verujemo da će se danas igrati u ubrzanom ritmu i da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +161,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Letonija uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
24. 12. 2025. u 12:08
KAKAV OBRT! Crvena zvezda pozjamila Partizanovu želju iz Štutgarta
OBRT za obrtom!
24. 12. 2025. u 11:20
RUSI ZAPREPASTILI CEO SVET! Evo šta su uradili kad im je u goste došao tim iz Republike Srpske (VIDEO)
Košarkaši Igokee odigrali su utakmicu trećeg kola takmičenja WIN Line Basket kupa u Rusiji, gde su u Sankt Peterburgu gostovali ekipi Zenita.
24. 12. 2025. u 09:24
Komentari (0)