ŠPANAC JE U STOKHOLMU PORAŽEN OD VETERANA: Italijan je Noletu uzeo samo tri gema!
ALEHANDRO Davidovič Fokina i Flavio Koboli će se sastati u prvom kolu Beča.
Tanjug/AP
Ovi rivali su se sastali početkom avgusta u Vašingtonu i taj okršaj je pripao Italijanu. Meč je trajao 3 sata i 18 minuta, a konačan rezultat glasio je 2:1 (1:6, 7:6, 7:6).
Španac je igrao prošle nedelje u Stokholmu, ali je takmičenje završio u ranoj fazi, poražen je od Stena Vavrinke već u drugom kolu.
Fokina je protiv Švajcarca imao brejk prednosti u odlučujućem setu, ali nije uspeo da ga zadrži, nekadašnji svetski broj tri je na kraju slavio s rezultatom 2:1 (6:4, 3:6, 7:5).
Sa druge strane, Kobolija smo poslednji put gledali u Šangaju kada je pretrpeo poraz od Novaka Đokovića osvojivši samo tri gema.
Verujemo da će granica poena u ovom duelu biti prebačena.
NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)
Svašta su navijači gledali na prekjučerašnjem žrebu za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a danas se pojavio jedan snimak koji baca sumnju na regularnost žreba.
07. 12. 2025. u 11:58
JEZIVO! Kamion udario u autobus sa decom, Aleksej, Maksim i Mihail u najtežem stanju
Najnovije vesti iz sporta kao da su iz rubrike "crna hronika".
07. 12. 2025. u 12:19
Komentari (0)