"ZEBRE" SU ZA NIJANSU SLABIJE: Odlazak golmana najviše boli!

RUKOMETŠI Zagreba će u prvom kolu Lige šampiona ugostiti Kil.

ЗЕБРЕ СУ ЗА НИЈАНСУ СЛАБИЈЕ: Одлазак голмана највише боли!

Foto: Profimedia

Ivan Čupić, Timr Dibirov i Jakov Gojun su najveće zvezde hrvtskog predstavnika.

Ekipa Zagreba je prošle godine bila autsajder i takmičenje je završila u grupnoj fazi.

Ono što najviše boli navijače Kila je odlazak Landina Jakobsena koji je godinama branio gol nemačkog velikana i Sandera Sagosena jednog od najboljih rukometaša sveta.

Ove sezone će golmanski tandem činiti Mrkva-Žerar, dok će napad ponovo predvoditi Domagoj Duvnjak.

Legendu švedskog rukometa Niklasa Ekberga ponovo ćemo gledati na desnom krilu.

"Zebre" su za nijansu slabije u odnosu na prošlu sezonu ali ne treba ih otpisivatoi.

Naša procena je da će danas granica golova biti prebačena.

Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS 

NAŠ TIP: +57,5 (kvota 1,90)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)

ZA ONE KOJI OD USLUGA OČEKUJU BRZINU, JEDNOSTAVNOST I DOSTUPNOST: Račun u OTP banci možete da otvorite onlajn bez odlaska u ekspozituru