FINALNI TIP: Može li Vajdin pulen do titule?
ALEKS Molčan i Kameron Nori odmeriće snage u finalu Liona
Foto: Profimedia
Slovak igra sjajan tenis, dolazak Marijana Vajde u njegov stručni štab je pun pogodak i nema sumnje da će unapređivati svoju igru kako vreme bude odmicalo.
Ovaj dvadesetčetvorogodišnjak za sada nema izgubljen set na turniru, izbacio je iz žreba dva favorita, Karena Hačanova i Aleksa De Minaura.
Sa druge strane Britanac je u prošlom kolu pobedio Holgera Runea rezultatom 2:1, 11. igrač sveta takođe igra dobar tenis i spreman će dočekati drugi Grend slem u sezoni.
Biće zanimljivo gledati finale dva levoruka tenisera, oba igrača forsiraju visoke spinove, verujemo da će prvi nosilac nametnuti svoj ritam i da će osvojiti svoj 4. trofej u karijeri.
NAŠ TIP: Nori - Molčan 1 (kvota 1,60)
Preporučujemo
LjUDI ŠOKIRANI SCENOM NA RTS-U: Umesto zastave Srbije - OVO! A evo kako je skandal objasnio Javni servis!
Srbija i Španija igraju veliki derbi 2. kola Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026 čiji je domaćin Beograd, ali pred taj meč još se ne smiruju strasti od onoga što se desilo na debiju "delfina" na ovom šampionatu, kada su igrali protiv Holandije.
12. 01. 2026. u 16:50
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
ODUŠEVILA RUSIJU: Ukrajinka posle finala javno ponizila Arinu, a kada su se reflektori ugasili Sabalenka je uradila - ovo
ARINA Sabalenka ne samo da je odbranila titulu na VTA turniru u Brizbejnu, već je tom prilikom beloruska teniserka oduševila i svoju zemlju, ali i Rusiju - sa čijim teniserkama i ona nastupa bez državnih obeležja otkako je počeo rat u Ukrajini, odnosno "Specijalna vojna operacija", kako to Ruska Federacija zove.
12. 01. 2026. u 16:25
Komentari (0)