"KONJUŠARI" ČERUPAJU "ORLOVE": Karabagu dosta remija
AKTUELNI šampion gostuje Ziri u utakmici 23. kola azerbejdžanske Premijer lige.
Foto: Profimedia
Puleni bivšeg azerbejdžanskog reprezentativca Gurbana Gurbanova su vezali dva uzastopna remija u prvenstvu protiv Kapaza i Sabaha identičnim rezultatom 1:1. Međutim, popularni "konjušari" su i dalje lideri na tabeli sa 58 bodova i ostvarenom gol-razlikom 56:13.
Fudbaleri Zire su u padu forme, nemaju trijumf na prethodna tri meča u šampionatu. U prošlom kolu "orlovi" su izgubili na gostovanju Sabailu 2:0. Domaćin se trenutno nalazi na četvrtom mestu Premijer lige uz 32 prikupljena boda.
U minulom međusobnom duelu između dva kluba nije bilo pogodaka. Karabag je najmoćniji tim u fudbalskom prvenstvu Azerbejdžana, i očekujemo rutinski trijumf gostiju u lokalnom gradskom derbiju.
Preporučujemo
JUNAJTED NASTAVLjA STRAŠAN NIZ NA SVOM TERENU: ''Lisice'' su se probudile
19. 02. 2023. u 08:22
SERGEJEV LACIO IMA PRILIKU DA SE VRATI U VRH TABELE: Domaćin je u veoma lošem ritmu
19. 02. 2023. u 08:28
"GOLUBOVI" ZNAJU SA PARTIZANOM: "Crno-beli" vade fleke posle neverovatnog poraza
19. 02. 2023. u 09:04
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
OLGA, TI SI ČUDO! Danilovićeva bila na rubu ponora, pa srušila legendarnu Venus Vilijams!
OLGA Danilović odmerila je snage sa sedmostrukom grend slem šampionkom Venus Vilijams. Amerikanka je za Australijan open dobila posebnu pozivnicu i još jednom oduševila publiku podsetivši na stare dane. (6:7 (7), 6:3, 6:4)
18. 01. 2026. u 12:15
KAKVA LUDNICA NA AUSTRALIJAN OPENU: Padanje u nesvest na terenu, a potom anonimus dobio apsolutnog favorita (FOTO/VIDEO)
MALO ko je očekivao ovakav epilog u meču 11. teniserke sveta i 112. plasirane igračice na VTA listi.
18. 01. 2026. u 10:13
Komentari (0)