MITAR NASTAVLJA DA REŠETA: Fulam - Koventri
U 41. kolu engleskog Čempionšipa lider na tabeli na svom "Krejven Kotidžu" dočekuje popularne "Nebeskoplave"
FOTO: EPA
Koventri je u prvom delu sezone naneo Fulamu ubedljiv poraz od 4:1.
Fulam je na korak da i zvanično bude promovisan u novog premijerligaša. Tim našeg reprezentativca, a i sam Aleksandar Mitrović igraju za prestiž i ponos.
Fulam pobeđuje, Mitrović postiže golove, rekordi padaju.
Koventri nije pobedio na poslednje tri utakmice u gostima. U prošlom kolu Koventri je poražen na gostovanju od Notingem Foresta sa 2:0.
Na osnovu forme koju je Fulam prikazao u proteklih nekoliko utakmica, "Kotadžersi" su apsolutni favoriti na ovom meču i samo je pitanje koliko će ubedljivu pobedu ostvariti i hoće li naš Mitar nastaviti da gazi ka apsolutnom rekordu.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,45)
MARAKANA SE TRESE! Crvena zvezda neće jednog, već četvoricu reprezentativaca Srbije
JUČE se pojavila vest da bi na leto Nemanja Gudelj mogao da obuče crveno-beli dres.
06. 02. 2026. u 12:54
PEP GVARDIOLA HITNO NAPUŠTA MANČESTER SITI?! Ovo niko živ nije očekivao! "Građani" već imaju tri rešenja
Britanski javni medijski servis, Bi-Bi-Si (BBC) javlja da, prema njegovim izvorima, postoji "opipljiva nesigurnost" oko toga da li će Pep Gvardiola odlučiti da odradi poslednjih 12 meseci svog ugovora sa Mančester sitijem ili će da napusti klub već na kraju ove sezone.
06. 02. 2026. u 16:12
"TO SAMO TI MISLIŠ"! Bivši trener Novaka Đokovića zgrožen izjavom da su Siner i Alkaraz veći od "velike trojke"
TENISKI rat uveliko bukti!
06. 02. 2026. u 13:48
Komentari (0)