KO OSVAJA TITULU? Utakmica godine u Premijer ligi!
U 32. kolu engleske Premijer lige očekuje nas spektakl na "Etihad stadionu" u Mančesteru.
EPA/EFE
Mančester Siti i Liverpul će u direktnom meču odlučivati o novom šampionu.
Devedeset minuta koja su pred nama daće nam odgovor na mnoga pitanja.
Mančester siti ima priliku da osvoji drugu titulu u nizu, a osmu u svojoj klupskoj istoriji.
Liverpul juriša na okruglo dvadesetu titulu i na taj način bi se izjednačio po broju titula sa svojim najvećim rivalom Mančester junajtedom.
FOTO: AP
Biće to duel dve najefikasnije ekipe ove sezone, uz to i dve ekipe sa najboljom odbranom. O formi "Građana" i "Redsa" je suvišno govoriti. Obe ekipe imaju samo po jedan poraz u svim takmičenjima na prethodnih dvadesetak utakmica.
Gvardiola i Klop se dobro znaju. Duel dva odlična trenera, koji igraju otvorenih karata. Oba tima su u prvim utakmicama 1/4 finala Lige šampiona ostvarili pobede i na taj način nastavili put ka trofeju namenjenom najboljem timu na starom kontinentu.
U prvom delu sezone na Enfildu je bilo 2-2. Liverpul je imao vođstvo u dva navrata, ali je De Brujne golom u finišu meča sprečio poraz svog tima.
Utakmice Mančester Sitija i Liverpula uvek obiluju golovima. I ovog puta očekujemo efikasan meč, jer igraju dve najbolje ekipe na ostrvu.
NAŠ TIP: GG (kvota 1,65)
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
GRMELO JE DO NEBA! Rusi prekinuli derbi zbog Kosova! Ceo stadion u glas poslao poruku Srbiji (VIDEO)
Ruski derbi između Zenita i Spartaka iz Moskve u Kupu Rusije pretvorio se u praznik za oči i uši navijača u Srbiji.
09. 04. 2026. u 09:45
TENISKI SVET U NEVERICI! ATP gurnuo prst u oko Novaku Đokoviću
SRBIN i Srbija ovo nisu zaslužili!
09. 04. 2026. u 12:16
Komentari (0)