BORJAN OVERIO VIZU: Protiv Paname za prestiž!

U poslednjem meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru, prvoplasirana u Konkakaf zoni, Kanada, gostuje otpisanoj Panami.

БОРЈАН ОВЕРИО ВИЗУ: Против Панаме за престиж!

Foto: AP

Ovo je meč bez rezultatskog značaja. Borjan i drugovi su overili prvo mestu u grupi i putuju u Panama Siti totalno rasterećeni.

Panama je ubedljivim porazom od Amerike u prethodnom kolu izgubila sve šanse da se nađe u baražu za Katar, mada realno, snovi o Mundijalu su ugašeni remijem pre pet dana sa "slabašnim" Hondurasom na domaćem terenu.

Foto: AP

Obe ekipe će u ovaj meč ući rasterećeno. Selektor Džon Herdman je nekim igračima Kanade dao "voljno" nakon ubedljive pobede nad Jamajkom u prošlom kolu i zvaničnog plasmana na Mundijal. Kvota na Panamu je u padu ali u ovakvim mečevima nije lako prognozirati pobednika iako su gosti mnogo kvalitetniji tim i verujemo da će se i rezervisti truditi da se nametnu u ovom meču kako bi dobili što veću minutažu na najvažnijoj fudbalskoj smotri.

Ovoga puta odlučili smo se za igru na golove.

NAŠ TIP: 2+ (kvota 1,52)

TIP ZA HRABRIJE: 3+ (kvota 2,45)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)

VAŽAN OKRŠAJ NA STARTU MUNDIJALA: Son predvodi Koreju, Česi traže šansu iz prekida