EPIDEMIJA KORONE U BRANIČEVSKOM OKRUGU: 96 novoobolelih osoba
Prema podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Braničevskom okrugu u poslednja 24 sata registrovano je još 96 osoba zaraženih Kovidom 19.
Foto GU Požarevac
Od toga, u Požarevcu novoobolelih je 42, u Petrovcu na Mlavi 16, u Kučevu 12, u Žagubici i Žabarima po šest, u Velikom Gradištu i Malom Crniću po pet i u Golupcu četiri.
Računajući i novobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 2.681, u Petrovcu na Mlavi 1.048, u Velikom Gradištu 808, u Kučevu 447, u Golupcu 328, u Malom Crniću 272, u Žagubici 221 i u Žabarima 150.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Za 24 sata registrovano još 115 zaraženih Kovidom 19
21. 12. 2020. u 18:21
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)