KLIZALIŠTE PONOVO U VRŠCU: Ledena površina biće postavljena na Gradskom trgu
POSLE godinu dana pauze, na Gradskom trgu u Vršcu ponovo će tokom zimskog raspusta biti postavljeno klizalište.
Foto: TOV
Predviđeno je i da u vreme katoličkog i pravoslavnog Božića oko te ledene površine, koja okuplja veliki broj dece i omladine, bude organizovan mini-bazar.
Sve to je u skladu sa višegodišnjom odlukom lokalne samouprave da umesto organizovanja koncerta na trgu za doček Nove godine, taj novac usmere na najmlađe – na montiranje klizališta i podelu preko 5.000 besplatnih paketića deci do 10 godina starosti.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)