POZIV PISCIMA: „Čajanka sa knjigom“ zakazana za 16. decembar
POŽAREVAC - Narodna biblioteka „Ilija M. Petrović“ u Požarevcu poziva sve zainteresovane zavičajne pisce iz Požarevca, Kostolca i okolnih mesta da se prijave sa svojom pesmom ili kratkom pričom za „Čajanku sa knjigom“.
D. Novković
Tema je „Najlepša zimska želja“, a prijave se primaju do 10. decembra. „Čajanka sa knjigom“ biće održana 16. decembra, od 18 sati, u Biblioteci u Kostolcu. Ovo literarno druženje nastavak je tradicije koja je pre osam godina ponovo obnovljena kako bi se zavičajnim piscima pružila prilika da jedni drugima predstave svoje stvaralaštvo.
Preporučujemo
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Koliku penziju ima Angela Merkel? Brojka će vas iznenaditi! A to nije kraj - jedna stvar donela joj bogatstvo
ANGELA Merkel u penziji živi bolje nego ikad!
20. 04. 2026. u 12:46
Komentari (0)