AKCIJA IZNENAĐENJA: Planinari „Javorka“ se uspeli na Koznik
PARAĆINSKI Planinarski klub „Javorak“ uspešno je ovog vikenda organizovao za svoje članove „Akciju iznenađenja“, što znači da zainteresovani polaznici nisu znali koje im je odredište kada su se prijavili za put.
Foto: Fejsbuk/PK Javorak
Na veliko zadovoljstvo pedesetak učesnika, cilj je bilo srednjovekovno utvrđenje Koznik, a potom su posetili Jošaničku banju i obišli memorijalnu sobu Milunke Savić.
- Velika je stvar kada ti pedeset planinara ukaže poverenje, sedne u autobus i ne pita kuda se ide, a na kraju se sve završi izuzetno kvalitetno provedenim danom, druženjem i osmesima planinara – kaže Milica Nikolić, planinski vodič, dodajući da je memorijalna soba Milunke Savić kod svih izazvala poseban utisak.
PK „Javorak“ osim aktivnih takmičara okuplja i brojne ljubitelje prirode i pešačenja, za koje uprava paraćinskog kluba organizuje ne samo prigodne uspone na planinske vrhove u okruženju, već i različite akcije iznenađenja, kao što je bila ovog proteklog vikenda.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)