U CENTRU PARAĆINA VEČERAS: Program za sve generacije povodom Dana grada
GRAD na Crnici svečanom sednicom Skupštine opštine obeležiće sutra svoj praznik, a istim povodom večeras se priređuje program za sve sugrađane.
Foto: Z. Rašić
Na platou kod gradske fontane od 20 sati Paraćinci i gosti moći će da odgledaju prigodan muzičko-zabavni program, te da uživaju u degustaciji dobrih vina lokalnih proizvođača.
Istim povodom, za najmlađe, u novom letnjem ammiteatru u blizini biće izvedena predstava "Pitalica sveznalica", nakon čega decu očekuje druženje sa animatorima.
Početak ovog dela događaja je u 19 sati.
Programu povodom obeležavanja Dana opštine, kako je najavljeno, prisustvovaće i delegacije pobratimskih opština, kao i delegacije ambasada Poljske i Švajcarske.
Preporučujemo
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)