NEVREME STIGLO U NOVI SAD: Pljuštala kiša i padao grad (FOTO)
25. 07. 2023. u 15:26
NOVI SAD je danas nevreme zahvatilo oko 14.45 časova, kada je uz grmljavinu počeo snažan desetominutni pljusak, a zatim i grad veličine klikera.
Povezane vesti
OLUJA RUŠILA KROVOVE I UNIŠTILA USEVE: Cela opština ostala bez struje - Haos u Štrpcu (VIDEO)
JAKO nevreme koje je danas pogodilo opštinu Štrpce pričinilo je značajnu materijalnu štetu u više naselja. Prema rečima žitelja, u veoma kratkom roku počeo je da duva snažan vetar, praćen kišom i gradom, piše instagram stranica "borzanionline".
21. 07. 2026. u 17:35
UPALJEN CRVENI ALARM ZA OVAJ DEO SRBIJE: Olujni vetrovi i grad prave haos u naredna dva sata - RHMZ izdao hitno upozorenje
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je hitno upozorenje za narednih sat do dva zbog snažnog nevremena koje će pogoditi istok Srbije.
01. 07. 2026. u 22:14
OLUJNI VETROVI, PLJUSKOVI I GRAD STIŽU U SRBIJU: RHMZ izdao posebno upozorenje za Beograd - Evo kakvo nas vreme čeka za vikend
U NAREDNA dva sata veći deo Srbije očekuje malo do umereno oblačno vreme, ali stanovnici Šumadije i Pomoravlja moraju biti na oprezu.
01. 07. 2026. u 20:44
HAOS STIŽE S DVE STRANE: Grmljavinski sistemi već divljaju u Srbiji, a sa Alpa nam juri OLUJNI SEKTOP - Pad temperature i za 15 stepeni
U OVOM času jake grmljavinske oluje sa obilnim pljuskovima i grmljavinom zahvatile su jug i jugoistok Srbije, a u sistemu ugoistočnog visinskog strujanja stigle su iz Makedonije i Bugarske.
01. 07. 2026. u 16:11
OLUJA PROTUTNJALA LOZNICOM: Kidala stabla, nosila krovove
OLUJA koja je predhodila kiši danas kasno popodne kidala je stabla iskidala krovove.
30. 06. 2026. u 20:12
Najnovije iz rubrike
KAMERA OSTALA UPALJENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
ULICA TEŠANA PODRUGOVIĆA BEZ SAOBRAĆAJA: Radovi na putnoj infrastrukturi u Petrovaradinu
U OKVIRU redovnog održavanja putne infrastrukture, u ponedeljak, 27. jula počinju radovi na popravci kolovozne konstrukcije u Ulici Tešana Podrugovića u naselju Petrovaradin.
26. 07. 2026. u 13:04
MELODIJE SPOJILE GENERACIJE: U Kraljevu spuštena zavesa na tradicionalni Festival „Zlatne harmonike„
Spektakularnim koncertom Aleksandara Sofronijevića, jednog od najcenjenijih i najpoznatijih solista na harmonici u čitavom regionu i njegovog orkestra „Majstori za dušu“, na Trgu srpskih ratnika u centru Kraljeva spuštena je zavesa na Festival „Zlatne harmonike“ koji je po peti put uspešno organizovao ovdašnji Kulturni centar „Ribnica“.
26. 07. 2026. u 11:51
I DALJE NA ZAČELJU: U Kraljevu prosečna majska zarada - 101.750 dinara
Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, prosečna majska zarada, bez poreza i doprinosa, u Kraljevu je iznosila 101.750 dinara, što je za 16.648 dinara manje od republičkog proseka od 118.398.
26. 07. 2026. u 11:04
STAMBENO ZBRINJAVANJE IZBEGLIH I RASELJENIH: U Jagodini građevinski materijal i kuće za devet porodica
ZAHVALjUJUĆI Komesarijatu za izbeglice i migracije (KIRS) i Gradu Jagodina, devet porodica izbeglih i interno raseljenih sa KiM rešilo je pitanje krova nad glavom u toj opštini na osnovu ugovora koji su im uručeni.
25. 07. 2026. u 17:46
Komentari (0)