PUTEVIMA TRADICIJE: Koncert KUD "Svetozar Marković" 13. juna u KS Eđšeg u Novom Sadu

KULTURNO umetničko društvo "Svetozar Marković" iz Novog Sada, u utorak 13. juna u 19.30 sati, održaće koncert u Kulturnoj stanici Eđšeg.

ПУТЕВИМА ТРАДИЦИЈЕ: Концерт КУД Светозар Марковић 13. јуна у  КС Еђшег у Новом Саду

FOTO: KUD Svetozar Marković

Na koncertu pod nazivom Putevima tradicije  učestvovaće Mešoviti hor, pevačka grupa, Narodni orkestar, vokalni solista Slavko Našigaćin i dramska radionica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA! Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo