MEĐUNARODNA IZLOŽBA PASA SVIH RASA: Sibirski haski iz Rusije najlepši na izložbi u Vranju

Јелена Стојковић
Jelena Stojković

02. 05. 2023. u 09:44

NAJLEPŠI pas 12. po redu Međunarodne izložbe pasa svih rasa, koja je 1. maja tradicionalno održana u Vranju je sibirski haski iz Rusije, drugo mesto pripalo patuLjastoj pudli iz Bugarske, treće mesto dobermanu iz Srbije i četvrto mesto engleskom koker španijelu iz Severne Makedonije.

МЕЂУНАРОДНА ИЗЛОЖБА ПАСА СВИХ РАСА: Сибирски хаски из Русије најлепши на изложби у Врању

Foto:J.S.

Izložba je održana na prostoru Sportsko – rekreativnog centra u Vranju, a za tituli najboljih borio se 351 pas iz 24 zemlje.

Žiri je bio  sastavLjen od međunarodnih sudija iz Italije, Španije, Severne Makedonije, Crne Gore i Srbije.

Organizator izložbe je Kinološko društvo ,,Švrća” iz Vranja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)