ČETIRI PUTA MANJE OBOLELIH NEGO JUČE: Ohrabrujući podaci o koronavirusu u Svilajncu

U SVILAJNAČKOM Domu zdravlja u poslednja 24 sata registrovana su samo dva obolela od Kovida 19, što je četiri puta manji nego juče.

ЧЕТИРИ ПУТА МАЊЕ ОБОЛЕЛИХ НЕГО ЈУЧЕ: Охрабрујући подаци о коронавирусу у Свилајнцу

Foto:Z.Gligorijević

Testirano je 35 Svilajnčana, 4 više nego u prethodna 24 sata. Od početka epidemije  Kovid 19, koja je proglašena 16. marta 2020. godine, na teritoriji  Opštine Svilajnac registrovano je 7.560 pacijenata.

Izlečeno je 7.396 pacijenata, na bolničkom lečenju je jedan pacijent, koliko je bilo i juče, a isti je i broj pacijenata u kućnoj izolaciji - 46. Preminulo je 117 pacijenata.

U prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano sedam Svilajnčana, manje nego prekjuče, što je duplo manje nego prekjuče.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina