UČESTALE HAVARIJE NA TOPLOVODU U KIKINDI: Svakog dana isključenje grejanja
IAKO prave zimske hladnoće nisu ni počele, centralno grejanje u Kikindi nije dobro. Havarije na toplovodu u centru grada su svakodnevne, pa zbog toga i isključenja grejanja.
Foto: R. Šegrt
Iz JP „Toplana” danas je javljeno da od podne grejanja nemaju svi korisnici u centru grada. Ovo je četvrto isključenje grejanja u centru grada za poslednjih nedelju dana. Prvo je bilo protekle srede, pa u petak, pa ponovo juče, a onda i danas.
- Zbog radova na sanaciji havarije na magistralnom vrelovodu, od 12 časova bez grejanje će ostati potrošači u celom centru grada. Završetak radova i normalizacija grejanja očekuju se u kasnim popodnevnim časovima – stoji u saopštenju „Toplane“ koje je dostavljeno medijima.
Proteklih nedelju dana, kad god su bile havarije na toplovodu, grejanje korisnicima isključivano je najranije od 10 sati, a ponovo je isporučivano u kasnim popodnevnim ili ranim večernjim satima.
Preporučujemo
GLAVNA TEMA KOBNA TUČA MIGRANATA: U Kikindi zasedao gradski Savet za bezbednost
28. 11. 2021. u 20:13
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)