DEO PARAĆINA U UTORAK BEZ VODE: Suve slavine zbog povezivanja novog cevovoda
U NASELjU Gloždak u Paraćinu u bivšoj Niškoj ulici u utorak, 23. novembra, nastavljaju se radovi na konačnom povezivanju novosagrađenog cevovoda na mrežu.
Foto: Z. Rašić
Obaviće se povezivanje preostalih čvorišta u trećoj fazi, zbog čega će potrošači ostati bez urednog vodosnabdevanja, saopšteno je iz JP „Vodovod“.
vo se neophodni radovi da bi se novosagrađeni cevovod, dug blizu kilometar, povezao sa glavnim vodom od izvorišta „Sveta Petka“. Očekuje se da svi radovi budu okončani za jedan dan.
Građani će vodom moći da se snabdu iz cisterne koja će biti postavljena ispred Mesne zajednice „Gloždak“.
Niška ulica tog dana biće zatvorena za teretni saobraćaj.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPREMNI SMO DA UPOTREBIMO NUKLEARNO ORUŽJE: Stiglo žestoko upozorenje dve države
RUSIJA i Belorusija spremne su da upotrebe sva raspoloživa sredstva, uključujući i nuklearno oružje, radi zaštite Savezne države, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Mihail Galuzin.
09. 06. 2026. u 07:54
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)