RADOVI ZAUSTAVLJAJU SAOBRAĆAJ: Rekonstrukcija podvožnjaka u Kisačkoj ulici
ZBOG radova na rekonstrukciji i izgradnji podvožnjaka u Kisačkoj ulici, od nedelje, 3. oktobra, biće privremeno izmenjen režim, odnosno zabranjen saobraćaj u tom delu ulice.
Nikola Fifić
Iz Gradske uprave za saobraćaj i puteve apeluju na građane da poštuju postavljenu saobraćajnu signalizaciju i uspostavljeni režim saobraćaja, kao i da koriste alternativne pravce koji se protežu Temerinskom i Rumenačkom ulicom.
BONUS VIDEO:
OVDE JE NASTALA RESAVSKA ŠKOLA: Manastir Manasija - dragulj srednjevekovne srpske kulture
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)