KASTING ZA "VESELE ŽENE VINDZORSKE": Pozorište "Sterija" iz Vršca traži glumce za tri uloge
NARODNO pozorište „Sterija“ iz Vršca organizuje kasting za Šekspirovu predstavu „Vesele žene vindzorske“, koju režira Darijan Mihajlović.
Foto: NP Sterija
- Potrebno nam je troje glumaca starih između 25 i 35 godina, za uloge Sudije, Pastora i Fentona. Očekujemo dolazak što većeg broja kolega, kako bismo u mladom i veselom duhu započeli novu sezonu – kažu u ovoj ustanovi.
Kasting će se održati u ponedeljak, 30. avgusta, u 13 časova.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"NAGRADA PAJA JOVANOVIĆ“ U VRŠCU: Od 700 pristiglih radova izabrani najbolji
20. 08. 2021. u 18:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)