ROKERI I NARODNJACI: Protekli vikend u Pirotu protekao u znaku serije koncerata
SREDNjOVEKOVNA tvrđava Momčilov grad u Pirotu, proteklog vikenda bila je poprište serije koncerata rok i narodne muzike, praktično muzičkog maratona koji je okončan u nedelju uveče koncertom Nikole i Marka Rokvića.
V.Ć.
Kocert ne u podnožju tvrđave pratilo nekoliko hiljada Piroćanaca gptovo svih uzrasta. Prethodne dve večeri mlađa populacija uživala je u koncertima Artan Lili, Momčilov zmaj i “Burning leaf”. Muzički maraton kakav ovd eodavno nije viđen otpočeo je u petak veče kada su svojim mnogobrojnim fanovima svirali Negativ, Ničim izazvan i Monah.
Ulaz za sve koncerte koji su organizovani pod okriljem ovogodišnjeg kulturnog leta bio je. potpuno besplatan . Pomenuta lokacija u podnožju sredovekovne tvrđave se pokazala kao idealna za održavanje koncerata i nema sumnje da će se sve češće koristiti u te svrhe.
Preporučujemo
GERMAN I VUK NAJBOLjI: Paraćinskim gimnazijalcima prva mesta na Okružnom takmičenju
03. 03. 2026. u 13:56
„MATI ANA, DUHOVNO ČEDO VLADIKE NIKOLAJA“: Izložba u ćuprijskom muzeju „Horeum Margi“
03. 03. 2026. u 13:12
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)