PRVI SLUČAJ NAKON VIŠE OD 15 DANA: U Vranju jedan pozitivni na virus korona
PREMA poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, na Covid 19 testirano je 76 uzoraka iz Pčinjskog okruga.
Foto: D. ristić
Od tog broja jedan uzorak iz Vranja je pozitivan na korona virus. Ovo je prvi slučaj nakon više od petnaestak dana, kao nije bilo zabeleženih zaražavanja.
U kovid ambulanti ATD tokom jučerašnjeg dana, takođe se beleži blagi porast broja obolelih: obavljena su 32 pregleda, od čega 19 prvih. Uzorkovana je krv kod 21 pacijenta i sačinjena su 2 RTG pluća. Urađeno je 19 antigenskih testova, od kojih je jedan pozitivan na korona virus.
U kovid bolnici u Vranju hospitalizovana su dva pacijenta, koja su pozitivna na koronavirus. Imaju bronhopneumoniju i trenutno su na kiseoniku. Na bolničko lečenje u predhodna 24 sata primljen je jedan pacijent.
Preporučujemo
IMUNIZACIJA I ZA MLAĐE: Saudijska Arabija počinje vakcinaciju dece od 12 do 18 godina
27. 06. 2021. u 23:54
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)