LEPO GA JE OPET VIDETI NA TERENU: Rodžer Federer se vratio, sprema se za novu sezonu (VIDEO)
LEPO ga je videti ponovo na terenu. Rodžer Federer vredno trenira u Dubaiju sa svojim trenerom Ivanom Ljubičićem i sprema se za novu sezonu.
Rodžer Federer foto: AP
Poslednji turnir na kome je igrao Švajcarac bio je Australijan open ove godine. Zaustavljen je u polufinalu od kasnijeg šampiona Novaka Đokovića. Nakon toga morao je da bude podvrgnut operaciji kolena.
Osvajač 20 Grend slem titula je na leto morao opet da ode "pod nož", a sa treninzima je počeo nedavno.
Federer se nalazi na listi igrača koji će nastupiti na Australijan openu koji se ove godine održava od 8. do 21. februara, ali još uvek nije doneo zvaničnu odluku da li će igrati u Melburnu.
Prioritet iskusnog 39-godišnjaka u narednoj godini biće Vimbldon i Olimpijske igre.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!
Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Francuska i Španija odmeriće snage u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Dalasu (21.00) izboriće veliko finale, gde ga već čeka bolji iz okršaja Argentine i Engleske.
14. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)