VIMBLDON PLANIRA POVRATAK ZA 2021. GODINU: Razmatraju se tri opcije za organizovanje turnira - sa publikom u punom kapacitetu
ORGANIZATORI Vimbldona saopštili su danas da planiraju da se taj grend slem teniski turnir, koji je ove godine otkazan zbog pandemije korona virusa, održi sledeće godine, sa ili bez navijača na tribinama.
Foto arhiva VN
Vimbldon je bio jedini grend slem turnir koji nije odigran ove godine, odnosno otkazan je prvi put još od 1945. Sledeće godine trebalo bi da se igra od 28. juna do 11. jula.
- Organizovanje turnira 2021. godine naš je prioritet i aktivno smo uključeni u planiranje scenarija kako bi smo ostvarili taj prioritet", rekla je izvršna direktorka Vimbldona Sali Bolton.
Razmatraju se tri opcije za organizovanje turnira - sa publikom u punom kapacitetu, uz smanjeni kapacitet ili organizovanje turnira bez publike.
Sve odluke zavise od stava Vlade Velike Britanije i smernica koje dobiju od zdravstvenih vlasti, naveli su organizatori.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
RODžER PADA NA DAN ŽENA: Poznat datum kada će Đoković prestići Federera
12. 10. 2020. u 23:11
NEUSPEH SRBINA NA STARTU: Krajinović izgubio u prvom kolu turnira u Kelnu
12. 10. 2020. u 21:19
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
OTKRIVENO! Evo zašto Dušan Mandić i Miloš Ćuk nisu bili na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića posle Evropskog prvenstva u vaterpolu!
Srbija i Mađarska odigrale su uzbudljivo finale Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026. u Beogradu, a po završetku te utakmice i titule koja je pripala "delfinima", za njih je priejm organizovao srpski predsednik, Aleksandar Vučić. Na tom prijemu nije bilo dvojice zlatnih vaterpolista.
26. 01. 2026. u 19:49
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)