ŠVJONTEKOVA KAO NEKADA: Iga dominantno do trećeg kola Rolan Garosa
Poljska teniserka Iga Švjontek plasirala se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je danas u Parizu u drugom kolu pobedila Čehinju Saru Bejlek 6:2, 6:3.
FOTO: Tanjug/AP Photo/Aurelien Morissard
Meč je trajao jedan sat i 33 minuta. Švjontek je treća teniserka sveta, dok se Bejlek nalazi na 35. mestu WTA liste.
Švjontek će u trećem kolu igrati protiv pobednice duela između Poljakinje Magde Linet i Letonke Jelene Ostapenko.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
FUDBAL U RALjAMA POLITIKE! On je prvi izbačen sa Mundijala, Ameri mu uništili san
09. 06. 2026. u 09:44
BIVŠI REPREZENTATIVAC PRONAĐEN MRTAV! Fudbalski savez se hitno oglasio
09. 06. 2026. u 09:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Zmije opkolile kamp reprezentacije Švajcarske
Haos pred početak Mundijala. Zmije su opkolile kamp reprezentacije Švajcarske, a igrači ne kriju strah i nezadovoljstvo.
08. 06. 2026. u 16:50
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)