KECMANOVIĆ POSUSTAO NA STARTU VAŠINGTONA: Srbin ispao u prvom kolu turnria u SAD
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Vašingtonu, pošto je danas u prvom kolu poražen od Amerikanca Zakarija Švajde rezultatom 1:6, 6:2, 6:2.
Foto: EPA-EFE/TOLGA AKMEN
Meč je trajao sat i 29 minuta. Kecmanović je 49. teniser sveta, dok je Švajda 153. na ATP listi
Švajda će u drugom kolu turnira u Vašingtonu igrati protiv Čeha Jiržija Lehečke.
ATP turnir u Vašingtonu igra se na betonu za nagradni fond od 2.396.115 dolara.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
OD "SKORO PA DžABE" DO 6.000 DINARA: Evo koliko koštaju karte za Partizan - Oleksandrija
22. 07. 2025. u 19:08
LOŠE VESTI ZA PARTIZAN: Crno-beli ostali bez štopera na više od mesec dana
21. 07. 2025. u 15:31
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)