OVO NIKO NIJE URADIO ĐOKOVIĆU! Novakov dželat šokirao Rim, a samo nekoliko dana ranije odbio Srbina za put u Crnu Goru
ČUDA čini u Rimu! Ceo svet priča o Alehandru Tabilu, senzacionalnom polufinalisti Rima, koji je na svom putu uništio i Novaka Đokovića.
FOTO: Tanjug/AP
Otac 26-godišnjeg tenisera Rikardo Tabilo za čileansku "Laterseru" je otkrio jednu veoma zanimljivu anegdotu u vezi sa svojim sinom i uspehom u "Večnom gradu".
Naime, Alehandro se posle eliminacije sa turnira u Madrida okušao na čelendžeru u Eks-an-Provansu, iako je u međuvremenu dobio poziv Novaka Đokovića da sa njime četiri dana trenira u Crnoj Gori, uz sve troškove plaćene!
Tu je na scenu stupio očinski savet:
- Rekao sam mu da ne ide. Već su ga gledali. Očigledno, bilo je uspešno - rekao je Rikardo Tabilo za "Laterseru" i tako otkrio da je on najzaslužniji što je Alehandro odbio da trenira sa Novakom Đokovićem.
Alehandro Tabilo će u polufinalu ATP turnira u Rimu da se sastane sa Aleksandrom Zverevom. U drugom delu žreba (četvrtfinale) su Stefanos Cicipas i Nikolas Jari, odnosno Hubert Hurkač i Tomi Pol.
BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković?
REAL U PROBLEMU, SELTA SANjA NOVI UDARAC: "Nebeskoplavi" jure duplu pobedu nad Madriđanima!
"KRALjEVIĆI" dolaze u Vigo posle dva uzastopna ligaška poraza, dok je Selta u seriji pobeda i veruje da na "Balaidosu" (21.00) može ponovo da iznenadi velikog rivala kao što je učinila u prvom delu sezone (2:0).
06. 03. 2026. u 07:00
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 12:52
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)