"ŠTETA ŠTO JE OVDE RAFIN KRAJ": Španska teniserka emotivno reagovala zbog Nadala (VIDEO)
Španska teniserka Paola Badosa, nekada drugi reket sveta, radosna je što će publika na mastersu u Madridu imati priliku da pozdravi Rafaela Nadala.
Foto: Profimedia
Španac Rafa Nadal je 22 puta u karijeri osvajao grend slem titule, ali je u poslednjih godinu dana zbog problema sa povredama propustio većinu turnira.
Prošle nedelje je u drugom kolu takmičenja u Barseloni poražen od Aleksa de Minora sa 7:5, 6:1.
- Kada Nadal bude izašao na teren u Madridu, glavni stadion Manolo Santana će biti 100% pun. Da, čak se i ja naježim svaki put kad Rafa izađe, iako ga viđam dosta često - rekla je Badosa.
Teniserka Badosa je uvek oduševljena kad ima prilike da gleda i pozdravi Rafu na terenu kao što će to biti i ovaj put u Madridu, na domaćem terenu pred njegovom publikom.
- Mnogo mi je drago videti ga ovde na našem domaćem stadionu. Šteta je samo što bi ovo mogao da bude kraj njegove karijere i njegovo poslednje učešće u Madridu - rekla je Badosa.
BONUS VIDEO ĐOKOVIĆ: Niki je ujedinio dve nacije! Pilić: Želim da te Srbi vole kao Argentinci Maradonu!
Preporučujemo
KRAJ BAJKE "SRPSKOG" AL HILALA: "Nepobedivi" Saudijci ispali iz azijske Lige šampiona
23. 04. 2024. u 22:10
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)