DEPORTOVAĆEMO ĐOKOVIĆA: Oglasilo se ministarstvo, evo kada pada odluka!
NEĆE ni danas biti miran dan kada su Novak Đoković i njegova budućnost u Melburnu u pitanju.
FOTO: EPA/Tanjug
Ministar za migracije Aleks Hok ima pravo da deportuje Novaka svakog trenutka.
Kancelarija ministra potvrdila je da još uvek razmišlja da iskoristi takvu moć, na koju ima pravo na osnovu tamošnjeg Zakona.
- Kao što je navedeno na Sudu, ministar Hok razmatra da ukine vizu gospodina Đokovića u skladu sa članom 133C (3) Zakona o migracijama. U skladu sa tim, temeljno će se razmotriti to pitanje. Iz pravnih razloga je neprikladno komentarisati tu temu - rekao je Hokov portparol.
Po najnovijim informacijama iz Australije, Đoković ni danas neće biti deportovan, ali bi Aleks Houk mogao da donese konačnu odluku u sredu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
MINISTAR NE ODUSTAJE OD DEPORTACIJE ĐOKOVIĆA: Ceo svet je čekao samo jedno i - dočekao
10. 01. 2022. u 09:05 >> 14:48
"VOLEO BIH DA NE IGRA!" Rafael Nadal saznao za odluku suda o Đokoviću, a reakcija...
10. 01. 2022. u 09:19
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (8)