AMERIKANCI SE ŽUSTRO RASPRAVLJALI ZBOG NOVAKA ĐOKOVIĆA "Prihvatite, najbolji je" (VIDEO)
POLEMIKA o tome ko je najbolji teniser planete zahvatila je celu planetu, a priključili su joj se i američki novinari!
FOTO: AP
Dugo se govorilo da Novak Đoković neće uspeti da stigne Nadala i Federera koji su daleko ispred njih.
Mnogi su ga smatrali inferiornijim jer je imao manji broj titula na Grend slemovima od pomenute dvojice, a sada je i taj jaz nadomestio srpski teniser.
Američki novinar Makjl Bilbon podsetio je da je Novaku potreban samo Ju-Es open da postane prvi još od Roda Lejvera sa "kalendarskim slemom".
Pomalo i kritikuje svog kolegu Frenka Izolu zbog toga što je uvek umanjivao Đokovićevu tenisku veličinu.
- Uvek sam se ovako osećao prema Đokoviću jer sam uvek navijao za Federera. Voleo sam taj bekhend, gracioznost, dominantan je na Vimbldonu. Ali pogledajte brojeve. U nekom trenutku morate da budete fer. Nadal, Federer, Đoković svi imaju po 20 grend slem titula, ali pogledajte njegove godine. Možda osvoji 24, 25 titula, možda i kalendarski slem što nisu uspeli ni Nadal, ni Federer. Shvatam, uvek mora da bude jedan protiv drugog, ne želimo da uključimo trećeg tipa, ali kad se sve završi, mislim da će on biti najveći svih vremena, kaže Izola.
Preporučujemo
NOVAK JE KRALj TENISA: Slavio protiv Beretinija, publike i zauvek promenio igru!
11. 07. 2021. u 18:36 >> 18:36
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)