VILANDER RAZOČARAN ODLUKOM NADALA: Rafa mora da ima dobar izgovor zašto ne igra Vimbldon

Časlav Vuković

22. 06. 2021. u 18:15

RAFAEL Nadal odlučio je da odustane od učešća na Vimbldonu, a to je prokomentarisao sada stručni konsultant "Eurosporta" Mats Vilander.

ВИЛАНДЕР РАЗОЧАРАН ОДЛУКОМ НАДАЛА: Рафа мора да има добар изговор зашто не игра Вимблдон

FOTO: AP

Španski teniser je nakon poraza u polufinalu Rolan Garosa od Novaka Đokovića doneo odluku da ne nastupi na trećem grend slemu, ali i Olimpijskim igrama.

Vilander smatra da je Nadal mogao da igra u Londonu.

- Mogu da razumem da mu Igre predstavljaju fizički rizik zbog činjenice da dolaze nešto pre Ju-Es opena, što mu je jedan od glavnih ciljeva ove sezone. Ipak, razočaran sam što je Nadal odlučio da ne igra na Vimbldonu. Pretpostavljam da ima dobar izgovor. Ne bi to učinio tek tako - rekao je bivši švedski teniser.

Podsetimo, Nadal je zlato na Olimpijskim osvojio u Pekingu 2008, dok je na terenima Ol Ingland klaba trijumfovao dva puta, 2008. i 2010. godine.

Zapratite Novosti sprot na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu zvanom "Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026", i to zbog sve ružnijih dešavanja vezanim za Paraolimpijske igre koje na istom mestu slede.

21. 02. 2026. u 20:00

Komentari (0)

NAJHLADNOKRVNIJI NOKAUT SVIH VREMENA! Zaboravio šest nedelja života zbog nokauta, a onda se vratio u ring - i zaprepastio svet (VIDEO)