NE ZANIMA ME TITULA: Najbolji motociklista sveta Mark Markes tvrdi da mu je najvažnije da se što pre vrati na stazu
MARK MARKES sprema za povratak u Moto GP šampionatu, ali nije opterećen osvajanjem titule. Šestostruki prvak sveta, vozač Honde je zbog loma ruke propustio celu prošlogodišnju sezonu.
Andrea Dovisiozo foto EPA
- Najvažnije da da se svake nedelje osećam bolje. Optimista sam da ću se vratiti na motor što pre… Cilj svakog vozača je da osvoji titulu, da pokuša, ali ova 2021. je drugačija. Moj glavni vilj je da opet uživam na motoru. To će mi biti glavni cilj, da se vratim, uživam u vožnji i korak po korak budem brži – ističe Markes
Fenomenalni Španac se ne opterećuje konkurentima na stazi.
- Iskreno ne zanima ko će mi biti najteži rival, jer imam drugi cilj. Ipak, to su Jamaha, Dukati i Suzuki – podvukao je Markes.
Preporučujemo
JORGANDžIJE BOLjE NA STRANI NEGO KOD KUĆE: Betis redovno postiže golove u Kupu Kralja
ATLETIKO gostuje Betisu učetvrtfinalu Kupa kralja.
05. 02. 2026. u 07:05
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)